E-Fluids

Живлення майбутнього, вже сьогодні.

Мобільність наступного покоління, що базується на електричних і гібридних автомобілях, трансформує ринок. ZF Aftermarket пропонує рішення для забезпечення надійності, безпеки та продуктивності: ZF Lifeguard Hybrid та ZF Lifeguard eFluid.

bottle

Системи електричної трансмісії створюють більший крутний момент і рушійну силу, ніж звичайні двигуни внутрішнього згоряння. Для цього потрібні рідини преміум-класу, щоб зменшити знос, покращити захист і роботу автомобіля. Нові рідини ZF Lifeguard e-Fluid від ZF Aftermarket гарантовано відповідають найсуворішим стандартам.

Спеціально розроблена для електричних двигунів, автомобільних редукторів і силової електроніки, формула потрійної дії забезпечує змащування, а також охолодження та електричну ізоляцію, якщо це необхідно. Результат: максимальна ефективність трансмісії, найкращий контроль температури та гарантія максимального строку служби батареї, що дозволяє автомобілям їхати далі та довше.

Побачити майбутнє

Майбутнє починається сьогодні, а разом з ним і майбутнє безпеки, надійності та продуктивності. Будьте готові до майбутнього вже сьогодні з ZF Lifeguard e-Fluid. Подивіться наш фільм і дізнайтеся, як разом ми можемо зробити наступний крок.

Рухаємось вперед

cutout

Тепер ти маеш потужність.

Покращене охолодження електричного двигуна підвищує ефективність, що збільшує термін служби батареї та максимізує запас ходу.

ZF Lifeguard Hybrid працює з мідними котушками та полімерним матеріалом для створення оптимального середовища. Тоді як ZF Lifeguard eFluid спеціально розроблена на основі технології Thermo Control Augmented, щоб максимізувати ефективність електромобіліві і водночас забезпечити максимальну стійкість до окислення.

Посилена безпека водіння

sustainable driving

Сила безпеки та захисту

Продуктивність і надійність ніщо без безпеки. ZF Lifeguard e-Fluid підсилює захист на кожному кроці, зменшуючи тиск на компоненти, що перебувають під сильним навантаженням, завдяки чудовим протизносним властивостям і запобіганню електричного короткого замикання.

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

efluid button

Сила продуктивності.

Чи готові ви підняти продуктивність на абсолютно новий рівень? ZF Lifeguard e-Fluid пропонує покращене змащування порівняно зі стандартними оливами, для приводу, який є настільки ж чуйний, як і плавний.

ZF Lifeguard Hybrid забезпечує підвищену довговічність компонентів із ідеальним комфортом перемикання передач, забезпечуючи оптимальну продуктивність у всьому.

СЕРІЯ ZF LIFEGUARD

bottle

Потужність у всьому діапазоні

З огляду на те, що все більше електричних і гібридних транспортних засобів обслуговуються або ремонтуються в незалежних майстернях, ми постійно впроваджуємо інновації, щоб надавати індивідуальні сервісні рішення та спеціальний портфель продуктів для автомобільної промисловості.

Розширення існуючої серії ZF Lifeguard для двигунів внутрішнього згоряння, наша нова лінійка e-Fluid пропонує високоефективні оливи, які допоможуть збільшити потужність автомобілів майбутнього.

НАВЧАННЯ ЕКСПЕРТІВ

Застосування передового досвіду у вашій майстерні

Під час роботи з гібридними або електричними транспортними засобами в майстерні важливим є усвідомлення всіх ризиків. Навчальні курси ZF з високої напруги гарантують вам належні технічні знання в галузі систем високої напруги для оптимальної ефективності та безпечної експлуатації.

training

Наш неперевершений досвід допомагає рухати бізнес вперед. Окрім навчання експертів, ми пропонуємо доступ до нашої мережі обслуговування, гарантуючи, що майстерні можуть працювати з електричними та гібридними автомобілями, пропонуючи актуальну технічну документацію, інструкції з обслуговування та спеціальні тренінги. ZF також постачає всі компоненти, необхідні для заміни масла, від високоякісної трансмісійної оливи ZF LifeguardFluid до повних комплектів для заміни масла для окремих автоматичних трансмісій.

З ZF Aftermarket на вашому боці ви маєте силу.